Wiecie co to są malamuty?
To psy z piekła rodem!
Poczytajcie o nich fascynujące
historie: można popłakać się
ze śmiechu. I ze wzruszenia.

.
StartRecenzjeBohaterowieFragmentyKsiążkaAutorka

O książce

Ksiazka Psy z piekła rodem to zbiór prawdziwych opowieci o trzech psach ras północnych: Inki , Luny i Raptora, oraz o ich opiekunach. Różne koleje losu wiodą te psy pod jeden dach - do Domu Tymczasowego prowadzonego przez autorkę książki na potrzeby Fundacji Adopcje Malamutów.

Psy z piekła rodem są podobne do innych psów. Tylko bardziej nieznośne. Obdarzone "ułańską fantazją", na każdy temat mają własne zdanie. Najlepiej ze wszystkich wiedzą jaka rozrywka jest odpowiednia na sobotni wieczór, co należy zrobić z tortem urodzinowym, komu powierzyć opiekę nad chomikiem, do czego służą jeże, jak zaaranżować przydomowy ogródek oraz kto powinien pływać w basenie sąsiadów.

Skutecznie niczym trzyletnie dzieci potrafią egzekwować swoje nienaruszalne prawa do dobrej zabawy, smacznych kąsków i włóczęgostwa. Kochają wszystkich i wszystko. Cały świat. No może z wyjątkiem kilku WROGÓW. Całymi garściami czerpią radość z życia, posuwając się przy tym do kłamstwa, oszustwa, złodziejstwa i podstępnych knowań, i cokolwiek by nie zrobiły, nie miewają wyrzutów sumienia. NIGDY.

Kocha się je. Od pierwszej strony do ostatniej. Kocha się, bo to psy z piekła rodem. W najlepszym tego słowa znaczeniu.

Poczytaj o powstaniu książki na Blogu Autorki: TUTAJ