Wiecie co to są malamuty?
To psy z piekła rodem!
Poczytajcie o nich fascynujące
historie: można popłakać się
ze śmiechu. I ze wzruszenia.

.
StartRecenzjeBohaterowieFragmentyKsiążkaAutorka

Więcej o psach z piekła rodem...

Psy opisane w książce, to prawdziwe, żywe, rzeczywiste zwierzęta: Raptor, Inka i Luna.

raptor male RAPTOR

Raptor jest psem rasy Alaskan Malamut. Jest z nami od szczenięcia. To duży, dumny samiec, który budzi szacunek zarówno zwierząt jak i ludzi. Nieprzerwanie dostarcza nam radości i powodów do śmiechu, a jego nieposkromiona wyobraźnia często przewyższała naszą. Raptor jest naszą prawą ręką w procesie resocjalizacji zwierząt, które trafiają do nas pod Tymczasową Opiekę.
inusia mala INKA

Inka, to młoda suczka, która trafiła do nas skrajnie wyczerpana i niedożywiona. Była tak wychudzona, że baliśmy się, że nie przeżyje.
więcej o Ince...
luna mala LUNA

Luna to mieszaniec Siberian Husky i Alaskan Malamut. Trafiła do nas, zabrana z domu gdzie nie dało się jej zapewnić normalnych warunków życia i ruchu niezbędnego tej rasie. Trzymana na łańcuchu lub zamykana w kojcu, zaczęła popadać w depresję. Całymi dniami wyła, nie chciała jeść, chciała umrzeć...
więcej o Lunie...
dt2 DOM TYMCZASOWY

Dom Tymczasowy jest rodzajem działalności charytatywnej, polegającej na zapewnieniu domowej opieki zwierzętom ze schronisk. Trafiają do nas zwierzęta skrzywdzone, które nie są w stanie znieść pobytu w schronisku. W naszym domu odzyskują zaufanie do ludzi, uczą się funkcjonować w rodzinie, wśród dzieci i innych zwierząt. Więcej o tych i innych psach z piekła rodem, które trafiły pod dach Autorki, oraz o idei Domu Tymczasowego znajdziesz:
TUTAJ....

 Więcej prawdziwych historii z Domu Tymczasowego, oraz opowieści innych właścicieli psów ras północnych znajdziesz na blogu: www.malamucie-opowiesci.blogspot.com